Edu-Punkt

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy

Zawód w 10 miesięcy

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy (KKZ) to jedna z form kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych. Daje możliwość zdobycia pełnych kwalifikacji zawodowych, takich samych jak ukończenie szkoły zawodowej czy technikum. To doskonała forma kształcenia dla tych wszystkich, którzy chcą zdobyć formalne kwalifikacje zawodowe, ale nauka w tradycyjnej szkole nie jest w ich przypadku możliwa. Podstawą prawną do organizacji KKZ jest Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z 18 sierpnia 2017r w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. 2017, poz. 1632). Organizacja Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego oparta jest na takim samym programie nauczania uwzględniającym podstawę programową kształcenia w zawodzie jak w tradycyjnej szkole zawodowej. Dzięki temu daje możliwość uzyskania kwalifikacji zawodowych a tym samym możliwości wykonywania zawodu. 

Dlaczego warto posiadać kwalifikacje w zawodzie ?

Można świetnie gotować oraz być doskonałym organizatorem usług gastronomicznych, ale tylko posiadanie formalnych kwalifikacji daje możliwość nieskrępowanych i profesjonalnych działań zawodowych. Formalne kwalifikacje zawodowe to bezcenny argument w negocjacjach z pracodawcą i niezbędny warunek prowadzenia niezależnej od innych własnej działalności gospodarczej.

Zrób to z nami

Centrum Szkoleniowe Edu-Punkt w Słupsku organizuje Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy dla kwalifikacji T.06 Sporządzanie potraw i napojów oraz dla kwalifikacji T.15 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych.

Zapoznaj się z planem nauczania dla kwalifikacji T.06 Sporządzanie potraw i napojów oraz dla kwalifikacji T.15 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych.

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Trwa rekrutacja na Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy dla kwalifikacji T.06 Sporządzanie potraw i napojów. Nie czekaj zapisz się już dziś. Koszt kursu to 150,00zł/miesięcznie. Kurs zostanie uruchomiony po zrekrutowaniu grupy szkoleniowej.

Nie czekaj zapisz się już dziś!

Przewiń do góry