Edu-Punkt

Opiekun w żłobku

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Szkoleniowe Edu-Punkt w Słupsku otrzymało pozytywną decyzję Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie akceptacji programów szkolenia dla opiekuna w żłobku oraz klubie dziecięcym.

280 godzinne szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących pełnić funkcję opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Szkolenie jest adresowane do osób, które posiadają, co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe. Szkolenie obejmuje 200 godzin teorii i 80 godzin praktyki. Uczestnicy sami organizują sobie miejsce odbycia praktyki. Do ukończenia szkolenia niezbędne jest zaświadczenie potwierdzające odbycie praktyki. Koszt szkolenia 1700,00zł.

Szkolenie będzie realizowane w systemie popołudniowo-weekendowym po skompletowaniu grupy szkoleniowej, zajęcia będą odbywały się online za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Planowany termin rozpoczęcia to druga połowa listopada 2021r. Warunkiem uruchomienia szkolenia jest zrekrutowanie grupy minimum 10 osobowej. Nie czekaj zapisz się już dziś.

Jesteś zainteresowana szkoleniem? Skontaktuj się z nami email: edupunkt.slupsk@gmail.com lub telefonicznie 607920800.

Przewiń do góry