Edu-Punkt

Zasady prawidłowego żywienia zbiorowego osób starszych i chorych

Szkolenie powstało w odpowiedzi na informację o wynikach kontroli Najwyższej Izby Kontroli ze sposobu żywienia w szpitalach w 2018 roku – Żywienie pacjentów w szpitalach. Ujawnione nieprawidłowości stały się dla nas impulsem do zaprojektowania szkolenia dla osób odpowiedzialnych za planowanie żywienia w zakładach żywienia zbiorowego osób dorosłych, szczególnie ludzi starszych i chorych.

Szkolenie adresowane jest do: intendentów, dietetyków; kierowników stołówek w szpitalach, w domach pomocy społecznej, hospicjach, sanatoriach i uzdrowiskach, kierowników stołówek pracowniczych i przyzakładowych; firm cateringowych dostarczających żywność do zakładów żywienia zbiorowego typu zamkniętego, kierowników kuchni i kucharzy zaangażowanych w proces ustalania jadłospisów. Ponadto adresatami szkolenia są również osoby odpowiedzialne za praktyczne aspekty  żywienia osób starszych i chorych: opiekunowie domów pomocy społecznej, pielęgniarki, opiekunowie medyczni oraz inne osoby zaangażowane w opiekę.

Szkolenie przygotowane jest, jako dwudniowe kompendium wiedzy z zakresu prawidłowego żywienia zbiorowego osób starszych i chorych. Integralną częścią szkolenia są ćwiczenia w zakresie umiejętności niezbędnych  dla osób odpowiedzialnych za żywienie zbiorowe osób starszych i chorych. Korzyści z udziału w szkoleniu to min. nabycie aktualnej wiedzy, wymiana doświadczeń, poznanie innych osób wykonujących podobną pracę.

Czas trwania szkolenia to 2 dni w terminie 27-28.11.2019. Miejsce: Centrum Szkoleniowe Edu-Punkt w Słupsku, ul. Przemysłowa 100, budynek Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych. Koszt szkolenia to 450,00zł brutto/os lub 350,00zł brutto/os w zależności od ilości skierowanych osób z jednej firmy – szczegóły w formularzu zgłoszeniowym. Koszt szkolenia obejmuje: szkolenie, skrypt szkoleniowy, pendrive z publikacjami o tematyce szkolenia, obiad w każdym dniu szkoleniowym.

Prowadzącym szkolenie jest pani mgr inż. Emilia Nowak specjalista w zakresie żywienia człowieka oraz bezpieczeństwa żywności z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zagadnień objętych szkoleniem.

W celu ułatwienia decyzji o udziale w szkoleniu podajemy link do strony z tanimi noclegami w Słupsku:

https://www.tanienoclegi.slupsk.pl/pl/2-cennik.html

http://taniespanie.slupsk.pl/galeria/  

http://www.noclegi.slupsk.pl/cennik/

Z przyjemnością informujemy, że szkolenie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Dziękujemy tym z Państwa którzy już zapisali się na szkolenie. Wszystkich zainteresowanych szkoleniem informujemy, że są jeszcze ostatnie wolne miejsca.

Wszelkich informacji na temat szkolenia udziela Adam Leszczyński pod numerem telefonu 607920800 oraz mailowo pod adresem edupunkt.slupsk@gmail.com

Szkolenie odbyło się w dniach 27-28.11.2019r. – nasze referencje

 

Przewiń do góry